Innowacje w serwisie

 

Mając na uwadze, że komunikacja video jest świetnym kanałem kontaktu z odbiorcą, PSA Retail Polska ( autoryzowany dealer marek Peugeot, Citroen i DS)  jako pierwsza w Polsce zastosowała ją w usługach serwisowych w swoich 3 oddziałach w Warszawie:

–             Al. Krakowska 206

–             Ul. Radzymińska 112

–             Ul. Puławska 338

Jak działa Video Check?

Dzięki zastosowaniu technologii Apple i dedykowanej dla motoryzacji aplikacji klient otrzymuje na swój adres email oraz telefon link do specjalnie przygotowanego dla niego filmu z nagraną prezentacją z kontroli stanu pojazdu, który pozostawił w serwisie. Wystarczy proste klikniecie w link, aby klient w ciągu kilku minut obejrzał nagranie i  uzyskał informacje na temat stanu technicznego swojego samochodu. Dodatkowym elementem jaki otrzyma klient jest wycena ewentualnych zalecanych oraz pilnych prac do wykonania w najbliższym czasie. Dużym ułatwieniem jest możliwość zaakceptowania on-line części z nich lub całości poprzez kliknięcie w odpowiednie pola formularza.

Komunikacja serwisu z klientem jest bardzo szybka, krótka i dzięki video zawiera więcej treści, a co najistotniejsze przekaz jest spersonalizowany. Klient widzi i słyszy konkretnego doradcę, widzi też elementy które omawia, a trudne czasem do opisania słownego niuanse napraw serwisowych zobrazowane poprzez video, stają się czytelne i jasne. Dzięki takiemu działaniu klient, zanim podejmie decyzję o rozszerzeniu prac, posiada pełną informację na ich temat,  oszczędza czas, a jednocześnie w pełni  uczestniczy w procesie serwisowania swojego samochodu. Decyzja podejmowana jest w komfortowych dla klienta warunkach i nie wymaga kolejnej wizyty w serwisie.