Nasza oferta
Witamy

Oddział Peugeot Radzymińska

Szukasz samochodu nowego lub używanego? Chcesz oddać samochód do najlepszego serwisu w mieście? Dobrze trafiłeś!

 

DZIAŁ HANDLOWY 

Recepcja Salonu: 22 44 89 400 

Doradcy Handlowi Klienta Indywidualnego:

Krzysztof Galicki
22 44 89 422 
krzysztof.galicki@peugeot.com 

Tomasz Świstak
22 44 89 423 / 507 008 124
tomasz.swistak@peugeot.com

Maciej Drużbalski
22 44 89 424  
maciej.druzbalski@peugeot.com

Maciej Anusiewicz
22 44 89 427
maciej.anusiewicz@peugeot.com

 

Doradcy Handlowi Klienta Flotowego:

Maciej Wiśniewski
22 44 89 421 / 507 008 159
maciej.wisniewski@peugeot.com

Krzysztof Dobosz
604 610 050
krzysztof.dobosz@mpsa.com

Ewa Staręga
507 008 104
ewa.starega@mpsa.com

Wojciech Pytka
507 008 166
wojciech.pytka@mpsa.com

 

Doradcy Handlowi samochodów używanych:

Andrzej Maliszewski
22 44 89 445 
andrzej.maliszewski@peugeot.com 

Paweł Śliwiński
22 44 89 446 
pawel.sliwinski@peugeot.com

 

UBEZPIECZENIA 

Edyta Dzięcielska 
22 44 89 426 
edyta.dziecielska@peugeot.com

 

SERWIS MECHANICZNY (czynny pon-pt 7-19 i sob 8-16)
Recepcja serwisu: 22 44 89 455

Doradcy Serwisowi Klienta:

Maciej Bańkowski
22 44 89 457 
maciej.bankowski@mpsa.com

Tomasz Długoszewski 
22 44 89 456 
tomasz.dlugoszewski@mpsa.com 

Doradca Serwisowy Klienta Flotowego:

Marcin Truszkowski 
507 008 118 
marcin.truszkowski@mpsa.com 

SERWIS BLACHARSKO LAKIERNICZY  (czynny pon-pt 8-16, sob – nieczynny)

Kierownik serwisu blacharsko-lakierniczego:
Krzysztof Rawski
22 44 89 440 / 507 008 157 
krzysztof.rawski@mpsa.com 

Doradcy Serwisowi Klienta:
Paweł Boreczek 
22 44 89 480 / 507 008 114 
pawel.boreczek@mpsa.com 

Mariusz Słomczewski
22 44 89 481 / 507 008 129 
mariusz.slomczewski@ext.mpsa.com

4 powody, dla których warto odwiedzić Peugeot Radzymińska
  • Jazda testowa na życzenie
  • Autoryzowany serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy
  • Auto zastępcze na czas serwisu
  • Oryginalne części Peugeot w serwisie

Godziny otwarcia

Salon

  • pon-pt 09:00 - 18:00
  • Sobota : 09:00 - 16:00

Serwis

  • Serwis mechaniczny:
  • pon-pt 07:00 - 19:00
  • Sobota : 08:00 - 16:00
  • serwis blacharsko-lakierniczy: pon-pt 8-16, w soboty nieczynny

Adres

Radzymińska 112, 03-574 Warszawa