Nasza oferta
Witamy

Oddział Peugeot Krakowska

Zapewniamy kompletną ofertę sprzedaży, serwisu i napraw blacharskich.

W naszym salonie oferujemy Państwu pełną gamę samochodów marki Peugeot i oddajemy do dyspozycji grono naszych wysoko wykwalifikowanych doradców.

DZIAŁ HANDLOWY

Recepcja Salonu: 22 44 89 500 

Doradcy Handlowi 

Michał Kosieradzki
787 926 157
22 44 89 523
michal.kosieradzki@peugeot.com

Tomasz Cybulski
518 018 206
22 44 89 522
tomasz.cybulski@peugeot.com

Kamil Łukjańczuk
787-926-152
22 44 89 524
kamil.lukjanczuk@peugeot.com

Fabian Stokalski
518-018-250
22 44 89 521
Fabian.stokalski@peugeot.com

 

Szef Zespołu Sprzedaży

Beata Załęcka
22 44 89 526 / 507 008 127
beata.zalecka@peugeot.com

UBEZPIECZENIA
Magdalena Rząca
22 44 89 580
magdalena.rzaca@peugeot.com

 

SERWIS MECHANICZNY (czynny pon-pt 7-19 i sob 8-16)
Recepcja serwisu: 22 44 89 555

Kierownik Biura Obsługi Klienta
Waldemar Stasiak
507008163
waldemar.stasiak@mpsa.com

Doradcy Serwisowi

Michał Sienkiewicz
518018298
michal.sienkiewicz@mpsa.com.

Cezary Sidorowicz
518018291 
cezary.sidorowicz@mpsa.com

Konrad Wronka
507008102
konrad.wronka@mpsa.com

Filip Klepacz
518018296
filip.klepacz@mpsa.com

Karol Zabielski  
883396210
karol.zabielski@ext.mpsa.com

 

SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY (czynny pon-pt 7-18, sob – nieczynny)

Kierownik serwisu blacharsko-lakierniczego
Marcin Rosołek
518018295
marcin.rosolek@mpsa.com

Doradcy Serwisowi
Paweł Dekert 
883396202
pawel.dekert@mpsa.com

Piotr Łoziński
518018294
piotr.lozinski@mpsa.com

4 powody, dla których warto odwiedzić Peugeot Krakowska
  • Jazda testowa na życzenie
  • Autoryzowany serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy
  • Auto zastępcze na czas serwisu
  • Oryginalne części Peugeot w serwisie

Godziny otwarcia

Salon

  • Poniedziałek - Piątek:
    09:00 - 18:00
  • Sobota:
    09:00 - 16:00

Serwis

  • Poniedziałek - Piątek:
    07:00 - 19:00
  • Sobota:
    08:00 - 16:00

Adres

Aleja Krakowska 206
02-219 Warszawa